REMER POLSKA

Przemysłowe rurociągi przesyłowe z tworzyw sztucznych

Działamy na rynku przemysłowym już od 2011 roku – zdobyliśmy dzięki temu ogromne doświadczenie w dostarczaniu wytrzymałych elementów z tworzyw sztucznych. W Remer produkujemy m.in. rurociągi technologiczne i przesyłowe, szeroko wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Nasza oferta obejmuje elementy o różnych długościach oraz kształtach, dopasowanych do wymogów danej instalacji. Każdy produkt jesteśmy w stanie przystosować do szczegółowych wytycznych, dotyczących np. konkretnego sposobu łączenia części przesyłowych. Oferujemy również kompletne wykonawstwo układów rurociągowych, a także gazociągów, które posiadają wysokie wymagania techniczne. Dzięki naszej szerokiej wiedzy na temat materiałoznawstwa czy mechaniki wiemy, jak opracować produkt odporny na czynniki niszczące. Nasze rurociągi przemysłowe z tworzyw sztucznych są elementami ciśnieniowymi, które spełniają wymagania norm PN-EN 13480 oraz przepisów dozorowych. Dzięki temu mogą być z powodzeniem wykorzystywane w przesyle skroplonych gazów oraz cieczy pod wysokim ciśnieniem.

Wszystkie rurociągi przemysłowe odpowiadają również normom wykonania i odbioru, które opracowujemy indywidualnie, a także uzgadniamy z klientem. Produkcja elementów z tworzyw sztucznych zawsze realizowana jest przez nas przy użyciu sprawdzonych metod, dzięki czemu zachowują one pożądane właściwości mechaniczne oraz chemiczne. Współpracowaliśmy z różnorodnymi zakładami przemysłowymi, dzięki czemu można nam całkowicie zaufać – mamy bowiem bogate doświadczenie!

Fachowy montaż rurociągów przemysłowych z wytrzymałych tworzyw sztucznych

Warto zauważyć, że dostarczamy różnorodne elementy przeznaczone do konstruowania nawet bardzo wymagających i skomplikowanych instalacji technicznych. W zależności od medium rurociągi przemysłowe (wykonane z tworzyw sztucznych) mogą być izolowane zimnochronnie, ciepłochronnie lub ogrzewane elektrycznie. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić zapotrzebowanie na produkty do przesyłu medium niemalże w każdym sektorze przemysłu.

Dzięki posiadanemu przez kadrę doświadczeniu oraz wykorzystaniu profesjonalnego wyposażenia produkcyjnego realizujemy prefabrykację i montaż rurociągów przemysłowych w szerokim zakresie ich średnic czy grubości ścianek, a także tworzywa sztucznego, z którego mają być wykonane.

Oferujemy usługi charakteryzujące się najwyższą jakością oraz profesjonalizmem, o czym świadczą nasze dotychczasowe realizacje. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu poprzez formularz znajdujący się na stronie albo za pomocą danych teleadresowych.