REMER POLSKA

Profesjonalny montaż rurociągów przemysłowych

Nasze działania dostosowujemy do potrzeb konkretnego zlecenia. Gwarantujemy tym samym, że montaż rurociągów przemysłowych przebiega prawidłowo na każdym etapie. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że od jakości naszych usług zależy późniejsze prawidłowe działanie instalacji, dlatego nasza ekipa składa się wyłącznie z doświadczonych specjalistów. Dzięki temu, możemy zaoferować działania na najwyższym poziomie, z których efektów będą Państwo z pewnością zadowoleni.

Typy montażu rurociągów przemysłowych

Oferujemy kilka typów instalacji – poczynając od konstrukcji, przez które będzie przepływać głównie woda. Takie projekty są najprostsze do wykonania, standardowe w naszej branży, i nie wymagają specjalnego materiału do budowy gotowej sieci.

Drugim, bardziej skomplikowanym rodzajem przemysłowych sieci rurociągowych, są instalacje, które będą odprowadzały materiały palne, chemicznie niebezpieczne lub trujące. Konstruując sieci z tych kategorii należy pamiętać, iż prawo polskie posiada bardzo ścisłe zasady, które znacznie ograniczają wolność przy ich budowie, a złamanie zasad równa się często z wysoką grzywną. Jest tak, ponieważ takie odpady zagrażają zdrowiu pracowników, i nie tylko, a do ich budowy wymagane są specjalne materiały, takie jak, na przykład, PE-HD lub ECTFE.

Kolejną wartą osobnego wpisu kategorią jest montaż sieci przeznaczonych do użytku przez wielkie korporacje i koncerny. W tych przypadkach zaplanowanie instalacji i odpowiednia strategia przy jej tworzeniu są kluczem do sukcesu. Bez tego, narażamy firmę na stratę zasobów oraz czasu.

Należy pamiętać jednak, iż dla nas, jako weteranów wykonywanego zawodu, nic nie jest niemożliwe, a z odpowiednim przygotowaniem i wykwalifikowaną załogą wszystko jest możliwe.